iQOO amiral gemilerine kafa tutacak uygun fiyatlı modeli için geri sayıma geçti!

Vivo‘nun alt markası iQOO, Neo 9 Pro akıllı telefonunu 22 Şubat’ta piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Resmi duyuruya hâlâ birkaç hafta olmasına rağmen, marka cihazın önemli detaylarını paylaşmaya başladı. Akıllı telefon geçtiğimiz ay Çin’de piyasaya sürülmüştü ve Hindistan versiyonunun aynı özelliklerle gelmesi bekleniyor. Şimdi ise iQOO, yaklaşmakta olan cihazın RAM ve depolama yapılandırmaları ile birincil kamera detaylarını açıkladı.

iQOO Neo 9 Pro’nun RAM ve depolama seçenekleri, birincil kamera resmi olarak onaylandı. iQOO, Neo 9 Pro‘nun 8GB + 256GB ve 12GB + 256GB olmak üzere iki RAM ve depolama yapılandırmasında sunulacağını doğruladı. Daha yüksek varyant, AnTuTu benchmark sonuçlarında 1.9 milyon puan gibi dikkat çekici bir skor elde etti. Ayrıca, Vivo alt markası, akıllı telefonun Vivo X100‘de bulunan 50MP Sony IMX920 birincil kamera ile geleceğini de açıkladı.

iQOO amiral gemilerine kafa tutacak uygun fiyatlı modeli için geri sayıma geçti!

Daha önce, iQOO Neo 9 Pro‘nun Snapdragon 8 Gen 2 işlemci ile güçlendirileceği doğrulanmıştı. Cihaz, gelişmiş oyun deneyimi için Q1 bağımsız bir çip ile gelecek. Cihaz, 144Hz yenileme hızı ve MEMC desteği ile sunulacak. Yaklaşmakta olan cihazın tasarımı, Çin versiyonu ile aynı olacak. Ateş Kırmızısı ve Fethi Siyah renk seçeneklerinde mevcut olacak.

iQOO Neo 9 Pro‘nun, yakın zamanda piyasaya sürülen OnePlus 12R ile rekabet etmesi bekleniyor. Markanın, lansmana kadar daha fazla detay paylaşması bekleniyor. Hatırlanacağı üzere, Çin versiyonu 5,160mAh batarya ile destekleniyor ve 120W hızlı şarj desteğine sahip. Cihaz, 3D ısı dağıtım sistemi ve 1.5K çözünürlüklü bir OLED ekrana sahip.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx