Coinbase Bu Coin’i Delist Ediyor: 2 Altcoin İçin ise Listeleme Var!

Kripto para borsası Coinbase tarafından yakın zamanda yapılan bir duyuruda, altcoin Aragon (ANT) için ticaret durdurulacak ve token listeden çıkarılacak. Coinbase’in resmi açıklamasına göre, ANT işlemlerini 5 Ocak 2024 tarihinde durdurma kararı, borsanın listelenen altcoinleri standartlarına göre düzenli olarak değerlendirmesinden kaynaklanıyor. Diğer yandan XT.COM ve Bybit borsalarından iki altcoin için listeleme duyurusu geldi. İşte detaylar…

Coinbase, zaten kapatılan altcoin projesini delist ediyor

Duyuru, ayrı bir açıklamada tartışılan Aragon Vakfı’nın kendisini feshetme kararına ışık tuttu. Aragon Vakfı, ANT sahiplerine varlıklarını belirli bir oranda Ethereum’a dönüştürebileceklerini bildirmişti. Ancak Coinbase, ANT varlıklarının ETH’ye dönüştürülmesini desteklemeyeceğini açıkladı ve kullanıcılara bunu Aragon’un resmi portalları aracılığıyla manuel olarak gerçekleştirmelerini tavsiye etti.

Coinbase ayrıca, 2 Kasım 2024 itibariyle, dönüştürülmeyen ANT varlıklarının değerlerini kaybedeceği ve sıfırlanacağı konusunda uyardı. Bu gelişme, Coinbase’in titiz listeleme standartlarını sürdürme ve listelenen kripto para birimlerinin durumundaki önemli değişikliklere yanıt verme konusundaki kararlılığını gösteriyor.

Decimated, XT.com’a geldi

Decimated (DIO) kısa süre önce değerinde %6,61’lik bir düşüş yaşadı ve şu anda 0,072527 dolar olarak fiyatlandırılıyor. Kripto para birimi, bir kripto para borsası olan XT.COM’da listelendiği için yeni bir yolculuğa çıkmaya hazırlanıyor. Decimated (DIO) için XT.COM listesi, 24 Aralık 2023 tarihinde saat TSİ 11:00’de başlaması planlanan USDT ve USDC ile işlem çiftleri içerecek. Bu hamle, XT.COM platformunda Decimated ile etkileşim kurmak isteyen traderlar için yeni ticaret yolları açıyor.

Kripto topluluğu bu listelemeyi sabırsızlıkla beklerken, Decimated’i çevreleyen piyasa dinamiklerinin, XT.COM borsası tarafından sunulan artan erişilebilirlik ve ticaret fırsatlarından etkilenerek değişimler yaşaması muhtemeldir.

Bybit listeleme duyurusu dikkat çekti

Diğer yandan Coq Inu (COQ), şu anda 0,000003 dolar olan değerinde %19,85’lik kayda değer bir artışla başarı dalgalarını sürüyor. Kripto para birimi, önde gelen bir kripto para borsası olan Bybit’te listelenerek artan popülaritesinden yararlanmaya hazırlanıyor. Bybit, 26 Aralık 2023 tarihinde saat TSİ 13:00’te USDT ile Coq Inu (COQ) için işlem çiftlerini tanıtacak. Bu stratejik hamle, likiditeyi artırmayı ve kullanıcılara dinamik kripto para piyasasında Coq Inu ile etkileşim kurmaları için ek yollar sağlamayı amaçlamakta.

Bybit listelemesi ilerledikçe, Coq Inu meraklıları artan ticaret faaliyeti ve potansiyel piyasa etkisi bekleyebilirler. Duyuru, Coq Inu’nun yolculuğuna yeni bir kilometre taşı ekleyerek yeni ticaret ortamlarına genişlemesini işaret ediyor. Sonuç olarak Coinbase’ten delist haberi gelirken, iki altcoin için listeleme müjdesi vardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx