Vivo X100 Pro Plus’ı bekleyenlere güzel haber

Vivo, Çin pazarında Snapdragon 8 Gen 3 işlemcili yeni bir X serisi telefon piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Cihazın Vivo X100 Pro+ mı yoksa X100 Ultra mı adını alacağı ya da tamamen farklı bir isme sahip olup olmayacağı henüz netlik kazanmadı.

Geçtiğimiz yıl Kasım ayında Vivo X100 ve X100 Pro‘nun ardından sızdırılan bilgiler, X100 Pro+’ın Nisan ayında resmi olarak tanıtılabileceğini ortaya çıkarmıştı. Ancak daha sonra ortaya çıkan bazı sızıntılar, lansmanın ertelendiğini ve cihazın yılın ikinci çeyreğinin sonuna doğru resmi olarak tanıtılacağını öne sürdü. Şimdi ise bir sızıntı, telefonun ne zaman resmi olarak tanıtılacağını açığa çıkardı.

Vivo X100 Pro Plus’ı bekleyenlere güzel haber

Sızıntıya göre, Vivo X100 Pro+’ın Nisan ayının sonlarına doğru resmi olarak tanıtılması planlanıyor ve herhangi bir gecikme beklenmiyor. Telefonun teknik özellikleri hakkında daha fazla bilgi verilmese de, X100 Pro+ / X100 Ultra‘nın 2K çözünürlük ve 120Hz yenileme hızı sunan kavisli kenarlı bir Samsung E7 AMOLED ekran ile gelmesi bekleniyor. Telefonun arka kamera kurulumunun 50 megapiksel LYT-900 ana kamera, 200 megapiksel periskop telefoto kamera, bir telefoto ve bir ultra geniş açılı lens içermesi öngörülüyor.

Cihazın 16 GB LPDDR5x RAM ve 1 TB’a kadar UFS 4.0 depolama alanı ile gelmesi bekleniyor. Kesin batarya boyutu bilinmese de, 100W kablolu şarj ve 50W kablosuz şarj desteği sunması bekleniyor. Telefon, USB Gen 3.2 desteğine sahip USB-C portu, çift stereo hoparlör ve IP68 sertifikalı bir gövde gibi diğer özellikler sunacak. Cihazın siyah, mavi ve sarı gibi renk seçenekleri ile piyasaya sürülmesi öngörülüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx