Ünlü fenomen Kıvanç Talu ve Beril Talu Vurgununda Dilan Polat Ayrıntısı… Hedefleri 100 Değil 500 Milyondu… Ancak..

‘Var Böyle Tipler’ adlı Instagram hesabıyla yaklaşık 1 milyon takipçisi bulunan Kıvanç Talu ve eşi Beril Talu’nun yakın çevrelerine vurgun yapıp Portekiz’e kaçtığı iddiası gündeme bomba gibi düştü. ‘Var Böyle Tipler’ adlı hesabında çeşitli tiplemelere yer veren Talu’nun hesabı da iddiaların hemen ardından kapandı.

Hürriyet’ten Gizem Coşkunarda’nın haberine göre en az 80 kişi mağdur, 1 milyon lirasını yatıran bile var. İddialara göre, Kıvanç Talu’nun reklamcı eşi Beril Talu, daha önce çalıştığı global bir reklam şirketinden ayrılınca prodüktör olarak kendi şirketini kurdu.

ÇALIŞTIĞI KURUMU 300 MİLYON TL DOLANDIRDI

Çiftin evine ‘İngilizce oyun ablası’ olarak çalışmaya giden H.T. 3 ay kadar haftada 6 saati Talu ailesinin evinde geçirdi. H.T.’nin iddiasına göre, Beril Talu daha önce çalıştığı global bir ajansı 300 milyon TL dolandırdı ve davası hala sürüyor.

DİLAN POLAT’IN BAŞINA GELENLERDEN KORKTULAR

10haber’den Müge Dağıstanlı’nın haberine göre ise çiftin toplamak için hedeflediği para 100 milyon değil 500 milyon liraydı. Ancak Dilan Polat ve Engin Polat’ın başına gelenlerden korktular. Birkaç arkadaşları da paralarını ısrarla isteyince paniğe kapıldılar. Portekiz’e kaçış planını ise Beril Talu’nun yaptığı ileri sürüldü.

HEDEFLERİNDE ÜNLÜLER VARMIŞ

Çiftin hedefinde ise ünlüler varmış. Adını açıklamayan ve partiye giden ünlü sosyetik iş insanı şunları söyledi:

“Karı koca 4-5 ay bizimle dostluk kurmak için peşimizden koştu. Eşimi ‘Bu çiftte bir tuhaflık var’ diye uyardım. Çok sempatiklerdi eşim onlara inandı. Bir miktar paramız gitti.”

Kenan Doğulu’nun da davet edildiği bilinirken Doğulu “Ne ben ne de eşim orada değildik” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx