Seçil Erzan’ın eski sevgilisi Candaş Gürol kimdir? 3 sayfalık ifadesi ortay çıktı

Dolandırma haberleri ardından ifade veren Gürol ayrılık nedenini şu sözlerle dile getirdi: Seçil ile her şey yolunda giderken 2022 yılının kasım ayının sonlarına doğru aramız açılmaya başladı. Gün içinde hiçbir şekilde Seçil’e ulaşamaz oldum. Akşamları bir araya geldiğimizde normalde benim yanımda telefonla konuşmasına rağmen başka odaya geçip gizli konuşmalar yapmaya başlamıştı. Sürekli yalanını yakalıyordum.Benim içime bir kurt düşmüştü. Daha doğrusu hayatında başka birisi olduğunu düşünüyordum. Ocakta nişanı iptal edip şubatta da ilişkimi tam olarak sonlandırdım.

CANDAŞ GÜROL KİMDİR?

Av. Dr. Candaş GÜROL 1997 yılında Saint Michel Fransız Lisesi’ni, 2002 senesinde Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirmiştir. 2003 yılında İstanbul Barosu’na kaydolmuştur. Bu yıla müteakip Galatasaray Üniversitesi Kamu Hukuku Tezli Yüksek Lisans Programı’na kabul edilerek Prof. Dr. Köksal Bayraktar’ın danışmalığında “Milletlerarası Ceza Hukuku’nda Adli Yardımlaşma” konulu yüksek lisans tezini hazırlamıştır. İkinci yüksek lisans eğitimini ise Poitiers Üniversitesi Hukuk Fakültesi nezdinde Ceza Hukuku ve Suç Bilimleri üzerine yapmış ve bu kapsamda Doç.Dr.Laurent Desessard ‘ın danışmalığında “Fransa’nın Taraf Olduğu Ceza İşlerinde Adli Yardımla ma Öngören İkili Sözleşmeler” “Les Conventions bilatérales relatives à l’entraide judiciaire en matière pénale” başlıklı bir tez tanzim etmiştir. 2004 yılında aynı üniversite’nin Doktora programına “Internationalisation du Droit Pénal Turc” (Türk Ceza Hukuku’ nun Uluslararasılaşması) konulu teziyle kabul edilmiş 2011 yılı itibariyle söz konusu eğitimi tamamlamıştır.

Suç ve Ceza Dergisi, Türkiye Barolar Birliği Dergisi gibi yayınlarda ve Ord.Prof.Dr.Sulhi Dönmezer’e Armağan gibi eserlerde Ceza Hukuku ve Fikri ve Sınai Haklar Hukuku sahalarında yazmış olduğu makaleleri mevcuttur.

Askerlik vazifesini Ege Ordusu Bornova 57.nci Topçu Tugay K.lığı Disiplin Subaylığı nezdinde ifa etmiştir.

Galatasaray Spor Kulübü, Türk İtalyan Ticaret Derneği, Türk Ceza Hukuku Derneği, Dahi İyi Yargı Derneği, Tüsiad Fikri Haklar Çalışma Gurubu ve Saint Michel Lisesi Mezunlar Derneği’ne üye olan Av. Dr. Candaş GÜROL okçuluk (olimpik yay) lisanslı sporcudur ve Fransızca, İtalyanca, İngilizce dillerini bilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir