Şafak Sezer’den ‘Kolpaçino 4 4’lük’ açıklaması! ‘Seyirci gelmezse rezil ederler’

Yeşilköy’deki mekanın açılışını yapıp kurdelesini kesen ünlü senarist ve oyuncu Şafak Sezer, “Tüm ekip olarak açılışa katıldık. Filminiz Kolpaçino 4 4’lük, 12 Ocak’ta sinemalarda olacak ama sadece sinemalarda” dedi.

“UZUN SÜRE SİNEMADA OLACAK”

53 yaşındaki başarılı komedyen, “Hamuru güzel, ekmeği iyi, eti güzel pişmiş bir iş oldu. Kadrosunda yıllardır hepimizin tanıdığı duayen sanatçılar rol aldı. Sadece sinemalarda olmasını da detaylı bir şekilde belirtelim çünkü uzun süre sinemada kalacak” ifadelerini kullandı.

“ESKİ HACİVAT KARAGÖZ’CÜYÜZ”

Yapımcıların son dönemde beyaz perde yerine dijital platformlara sinema filmi yapmasını diline dolayan Şafak Sezer, “Biz beyaz perdeden geldik, oradan gideceğimiz için genellikle beyaz perdeyle aşırı ilgiliyiz. Perdenin beyazı olsun bizim için. Zaten eski Hacivat Karagöz’cüyüz” açıklamasını yaptı.

“KİMSE ER MEYDANINA ÇIKAMIYOR”

Filmde rol alan oyuncu arkadaşı Kubilay Penbeklioğlu, “Beyaz perde er meydanıdır. O yüzden kimse o er meydanına çıkamıyor” dediği sırada araya giren Şafak Sezer “Bizi rezil ederler sinema salonuna seyirci gelmezse” sözleriyle tüm ekibi kahkahaya boğdu.

İlki 2009 yılında vizyona giren, Türk sinemasının en komik serilerinden biri olarak kabul edilen Kolpaçino’nun sekiz yıl aranın ardından sinema severlerle buluşacak dörüncü filminin senaryosunda Şafak Sezer’in imzası bulunurken, yönetmen koltuğunda Kamil Çetin oturuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx