Realme 12+ 5G, öne çıkan özellikleriyle geliyor

Vivo ve Oppo’yu yakalamaya çalışan Realme, global çapta 29 Ocak’ta Realme 12 Pro ve 12 Pro+ modellerini tanıtmaya hazırlanıyor. Şimdiye kadar, bu akıllı telefonların global ve Çin varyantlarına ait model numaraları ortaya çıkmıştı. Yakın zamanda ortaya çıkan bir SIRIM sertifikası, Realme’nin Realme 12 serisi üzerinde çalıştığını gösteriyor. Yeni cihaz hakkında ortaya çıkan detaylara göz atalım.

Realme 12+ 5G’nin piyasaya sürülmesi an meselesi gibi görünüyor. Malezya sertifika platformunun ekran görüntüsünde görüldüğü üzere, RMX3867 model numarasıyla tanımlanan yeni bir Realme cihazı onaylandı. Bu liste, cihazın Malezya pazarına Realme 12+ 5G adıyla gireceğini doğruluyor.

Realme 12+ 5G’nin çıkışı yakın çünkü daha önce Endonezya’nın TKDN ve SDPPI’sinde, ayrıca FCC’de de görülmüştü. FCC’den sadece birkaç detay ortaya çıktı; cihazın Realme UI 5 üzerinde çalışacağı ve 5G, çift SIM ve NFC gibi özelliklere sahip olacağı bilgisi verildi.

Realme 12+ 5G, öne çıkan özellikleriyle geliyor

CameraV5 listesine göre Realme 12+ 5G’nin ön tarafında 16 megapiksel bir kamera bulunuyor ve arka panelinde 64 megapiksel + 8 megapiksel çift kamera sistemi mevcut. Cihazın diğer detayları henüz gizli tutuluyor.

Geçen hafta, RMX3866 model numarasıyla tanımlanan bir Realme telefonu, Çin’in 3C sertifika platformu tarafından onaylandı. Bu liste, cihazın 67W hızlı şarjı destekleyebileceğini ortaya koydu. Büyük ihtimalle RMX3866, Realme 12+ 5G’nin Çin varyantı gibi görünüyor.

Realme 12+ 5G’nin birden fazla sertifikasyonu göz önüne alındığında, cihazın piyasaya sürülmesinin uzun sürmeyeceği anlaşılıyor. Cihazın, 29 Ocak’ta dünya genelinde tanıtılacak olan Realme 12 Pro serisi ile birlikte resmi olarak duyurulup duyurulmayacağı merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx