Merrell Belgrad Ultra Trail 2023 kayıtları açıldı

8-10 Eylül 2023 tarihlerinde Kemerburgaz Kent Ormanı’nda başlayarak büyük kısmı doğanın kalbi kuzey ormanlarında koşulacak yarış, Karadeniz kumsallarında limitleri zorlayıp çamur parkuru ile heyecanı katlayacak. Ultra trail (patika koşusu) coşkusuyla doğa, spor ve eğlenceyi şehrin kalbinde bir araya getiren etkinlik, kapsamlı bir spor festivali tadında yaşanacak.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Atletizm Federasyonu’nun 2023 takvimlerinde yer alan yarış, Merrell Türkiye’nin isim ve SPX’in ana sponsorluğunda; İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Spor İstanbul ve Boğaziçi Yönetim’in destekleri ile hayata geçirilecek. Merrell Belgrad Ultra Trail 2023’te koşucular, 4 farklı yarış seçeneğinden dilediklerini seçebilecek. Yalnızca Türkiye’den değil, birçok farklı ülkeden sporcuya ev sahipliği yapması beklenen organizasyonun parkur çeşitliliği ise şu şekilde olacak:

• Merrell Belgrad Ultra Trail (60 km)
• Merrell Belgrad Medium Trail (30 km)
• Merrell Belgrad Short Trail (15 km)
• Merrell Belgrad Fun & Run (5 K)

Festival tadında bir koşu etkinliği

Doğa, spor ve eğlenceyi birleştirmeyi hedefleyen Merrell Belgrad Ultra Trail 2023, yoga, zumba, pilatesin yanında bootcamp, crossfit, Survivor parkuru, bisiklet turu gibi birçok spor etkinliğini bünyesinde barındırıyor. DJ performansı ve konserlerle coşku dolu bir eğlenceye sahne olacak Merrell Belgrad Ultra Trail 2023, çocukların keyif alacakları içerikleri de ihmal etmiyor. Kapsamı, check pointleri ve expo alanı ile de fark yaratacak bu festival, şehrin içinde ama şehirden bir o kadar uzakta bir deneyim yaşamak isteyen her yaştan ve her seviyeden spor severi 8-10 Eylül 2023 tarihlerinde Kemerburgaz Kent Ormanı’na bekliyor.

Kuruluşunun 41. yılında, dünyaca ünlü koşu yarışlarına sponsorluk desteği veren Merrell deneyimiyle, bir spor festivali olarak hayata geçecek Merrell Belgrad Ultra Trail’e katılmak isteyen herkes https://www.belgradultratrail.com/ üzerinden kayıt yaptırabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx