Melissa Vargas’ın Malatya yolculuğu! Fotoğraf geldi

VNL ve Avrupa Şampiyonası’nda altın madalyaya uzanan Filenin Sultanları’nda Melissa Vargas’ın Malatya yolculuğu başladı.

FİLENİN SULTANLARI DESTAN YAZDI
Milletler Ligi’nde zirveye çıkan, Avrupa şampiyonu olan, Dünya Kupası’nı kaldıran Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, rüya gibi bir senede tarihinin en başarılı dönemini geçirdi.

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, içinde bulunduğumuz senede sadece ülkede değil tüm dünyada konuşulan takım haline geldi. Amerika ve Asya kıtasındaki Milletler Ligi’nden Uzak Doğu’daki Olimpiyat elemelerine, oradan yaşlı kıtanın göbeğindeki Avrupa Şampiyonası’na kadar gittiği her yerde büyük izler bıraktı.

Dünya Kupası adıyla oynanan olimpiyat elemelerinde de Türkiye karşısına çıkan tüm takımları saf dışı bıraktı, oyunlara kota aldı. Porto Riko, Bulgaristan, Peru, Arjantin, Brezilya, Japonya ve Belçika galibiyetleriyle yenilmezlik serisini yirmi iki maça çıkardı. Milli voleybolcular, önemli galibiyetlerin ardından sevinçlerini Cumhuriyet mesajlarıyla kutladı.

BAŞKAN ÜSTÜNDAĞ, VARGAS VE PELİN ÇELİK BİRLİKTE
TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Melissa Vargas’la Malatya’ya gideceklerini açıklamıştı. Mehmet Akif Üstündağ, Melissa Vargas ve A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın menajeri Pelin Çelik’in özel uçaktan fotoğrafı paylaşıldı.

MELISSA VARGAS ŞUBAT’TA İSTANBUL’A DÖNECEK
Bu sezonu Çin Ligi’nde açacak olan Melissa Vargas sezon ortasında Fenerbahçe’ye geri dönecek. Buna göre Çin Ligi, olimpiyat elemelerinin ardından 4 Kasım’da başlayacak. Ligin finali ise 6 Şubat olacak. Bu tarihler ışığında Vargas’ın Fenerbahçe’ye gelişi beklenenden daha geç olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx