Mehmet Ali Erbil’in Eski Sevgilisi Gülseren Ceylan, 180 Bin Liralık Yüzüğü Neden Vermediğini Açıkladı

66 yaşındaki şovmen ve sunucu Mehmet Ali Erbil ve eski sevgilisi Gülseren Ceylan, evlilik yolundaydı. Nişanlı çift ani bir şekilde ayrılmış, Erbil giderken yüzüğü geri vermeyen Ceylan’a olay yaratacak sözlerde bulunmuştu. Ceylan, 180 bin TL’lik yüzüğü niçin geri vermediğini açıkladı.

Ünlü sunucu ve şovmen Mehmet Ali Erbil ve Gülseren Ceylan’ın ilişkisi, aralarındaki yaş farkı sebebiyle sık sık eleştiriliyordu.

Mehmet Ali Erbil’in kızı Yasmin Erbil’den bir yaş küçük olan Gülseren Ceylan, Erbil için “Durumun parayla ilgisi yok. Ben onun yanında çok mutluyum. Hayatımda hiç mutlu olmadığım kadar mutluyum kimsenin ne dediği de umurumda değil” şeklinde konuşmuştu.

Hatta 66 yaşındaki Erbil, 26 yaşındaki Ceylan’a doğum gününde evlenme teklifinde bulunmuştu.

Ufukta düğün var derken, çat kapı ayrılık geldi: Erbil, “Zaten son zamanlarda istekleri bitmiyordu. Ev, araba, pırlantalar istiyordu. Zaten kredi kartım ondaydı ama yine de para hırsı ağır bastı” şeklinde konuştu.

Erbil’in “Giderken 180 bin lira değerinde tek taş yüzüğü de aldı. Kendisi sürekli ‘Ben onurlu bir kadınım kimseden bir şey almam’ demesine rağmen giderken yüzüğü istedim vermedi” sözlerine karşılık olarak Ceylan’dan cevap gecikmedi.

Ceylan açtığı canlı yayında ““Ben yüzüğü geri vermeyi teklif ettim ama o istemedi” şeklinde konuştu.

O anlar:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx