Astrolog Hilal Saraç’ın Önümüzdeki Seçimlerde Kazanacak İsmi Söylemesi Gündem Oldu!

2023 yılı Cumhurbaşkanlığı Seçimleri’nin 2’inci turunda en çok oyu alan Recep Tayyip Erdoğan 13’üncü Cumhurbaşkanı oldu. Bu süreçte açıklamaları ile dikkat çeken Astrolog Hilal Saraç Twitter’dan yaptığı paylaşımda gelecek yıllarda belirlenecek Cumhurbaşkanı için seçimler kimin kazanacağını söylediği paylaşımı ile yeniden gündem oldu.

Türkiye, 2023 Cumhurbaşkanlığı Seçimleri için sandık başına gitti. 14 Mayıs’ta adaylardan birinin yüzde 50 ve üzeri oy almaması sonucunda seçim ikinci tura kalmıştı.

2. turda ise en çok oyu alan Recep Tayyip Erdoğan ile Kemal Kılıçdaroğlu için Cumhurbaşkanlığı seçiminde oylar atıldı. İkinci turda rakibinden daha fazla oy alan Recep Tayyip Erdoğan 13. Cumhurbaşkanı oldu.

Bu süreçte en çok konuşulanlardan birisi de astrologların seçim tahminleriydi. Astrolog Hilal Saraç, Twitter hesabından yaptığı açıklamalarla uzun süre gündem olmuştu.

Saraç, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ikinci tur için ‘Haritaya göre iktidar için zor bir seçim olacak. Kazanmak için daha çok savaşmaları gerekecek. 28 Mayıs Türkiye için dönüşüm vaat ediyor!’ demişti.

Seçim sonuçlarının ardından tahmini tutmayınca Saraç, takipçilerinin diline fena düşmüştü.

Bu kez de yine Twitter hesabından önümüzdeki seçimler hakkında bir tahminde bulundu.

Erken seçim olmadığı durumda ülkemizin 2028 yılında yeniden bir Cumhurbaşkanlığı seçimi için sandık başına gideceği biliniyor.

Saraç paylaşımında, “Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu bu seçimde son kez adaydı” dedi ve yeni Cumhurbaşkanının farklı biri olacağını söyledi.

“Bir sonra ki seçimde daha genç ve dinamik biri seçilecek” diyen Saraç, seçim tarihi için de değişiklikler olacağına işaret etti.

İşte o paylaşım:

Seçimin beklenilenden daha erken olacağını söyleyen Saraç, sözlerinde Sinan Oğan hakkında da konuştu: “Ama tabi Sinan Oğan asla olamayacak. Hani hayal kuruyorsa diye…”

Saraç’a takipçilerinden geçtiğimiz seçimde tahminlerinin yanlış çıkması hatırlatıldı: “Yıldızlara iyi bak sonra yine kaydırma olmasın.”

“Bir tane bile tutmuş öngörünüz var mıdır acaba Hilal hanım? Takip ettiğim günden beri yanılıyorsunuz da…”

“Bunu yıldızlara bakmadan da tahmin etmek pek zor olmasa gerek…”

“Selçuk Bayraktar, ben bunu yıllar önce de söylemiştim!”

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir