7 Aralık 2023 Perşembe Akşamı Kaçırdığın Haberler

Dün akşam gözden kaçırdığınız ya da tüm detayları ile yeniden okuyup ‘ne olmuştu ya’ diyeceğiniz haberleri sizler için derledik. 

İşte 7 Aralık Perşembe akşamının gözden kaçırılmaması gereken ve mutlaka okumanız gereken içerikleri…

Müzik sektöründe yaşadığı zorlukları paylaşan Aleyna Tilki, isyan etti. ‘Ölmemi, yok olmamı istiyorlar! Beni sahnelerden alıkoyuyorlar!’ dedi.

Japonya’nın Hokkaido eyaletine bağlı Hakodate şehrinde binlerce balık kıyıya vurdu.

Gemlik Körfezi’ndeki 5.1’lik deprem sonrası gözler, Güney Marmara’daki risklere çevrildi. Deprem tehlikesi konu olduğu zaman hep ilk sırada İstanbul konuşulurken uzmanlar Marmara’daki üç yerleşim yeri için uyarılarda bulundu.

Son dönemlerin popüler konularından biri olan kara para aklama iddialarında ismi geçen ünlülerden bir tanesi de Eylül Öztürk’tü. Öztürk, son paylaşımında ağlayarak kariyerinin nasıl bittiğini anlatan bir belgesel çekmek istediğini açıkladı.

Berfu Yenenler ile Talk Show Perileri programına konuk olan Murat Dalkılıç, bir dönem gay sanıldığını ve Murat Boz’la sevgili oldukları dedikodularının çıktığını anlattı. Murat Boz’a yakıştırdığı isim ise olay oldu!

Mert Yazıcıoğlu’nun en yakın arkadaşı Kubilay Aka ve eski aşkı Dilan Çiçek Deniz’in Fransa tatili fotoğraflarını beğenmesi ortalığı karıştırdı!

‘Fenomenlerin’ gözaltına alınma furyasına bugün dahil olan isim OnlyFans kullanıcısı Gizem Bağdaçiçek oldu. Gizem Bağdaçiçek’in Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği tarafından Onlyfans platformundaki ‘müstehcen’ görüntüleri yüzünden gözaltına alınmasına bir tepki de Feyza Altun’dan geldi…

Oyuncu Farah Zeynep Abdullah, oldukça geniş bir yelpazeye sahip başarılı bir aktris. Her rolü üstlenebilecek bir potansiyel taşıyan ünlü oyuncuya şimdi de Selda Bağcan rolü atandı…

Bekarlar kulübünün müdavimlerinden Selena Gomez de 2023 bitmeden muradına erdi! Yeni sevgilisine dair iddiaları böyle doğruladı.

Ünlü oyuncu Neslihan Atagül, son dönemlerde sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla gündeme geliyor. Son olarak Netflix’in Aaaah Belinda filminde rol alan oyuncu, yaz tatilinin tadını çıkaran isimlerden olmuştu. Geçtiğimiz gün yurt dışı paylaşımlarıyla konuşulan Atagül, yazın bittiğini yeni fark ettiğini söylemesiyle ‘nasıl yani?’ dedirtti.

Geçtiğimiz hafta herkesi neşelendiren tweetlerin pek çoğunda kadın kullanıcıların imzası vardı. Bakalım eril söylemlere başvurmadan kimler güldürmüş?

https://onedio.com/haber/televizyon-ekranlarinda-bize-yutturulan-bu-olaylarin-gercek-olmadigini-ogrenmek-sizi-hafiften-delirtecek-1190334

Sosyal medya fenomeni Gizem Bağdaçiçek gündemin öne çıkan ismi oldu. Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği, ünlü fenomenini Onlyfans platformundaki görüntüleri yüzünden gözaltına aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx