30 yıl hapis cezası sonrası boşanmıştı! Gece hayatını döndü

Komedi dizisi ”That ’70s Show”daki ‘Steve Hyde’ rolü ile tanınan oyuncu Danny Masterson, tutuklandı. 2001 ve 2003 yılları arasında üç kadına cinsel istismarla suçlanan Masterson, mahkeme jürisi tarafından iki kadına cinsel istismardan suçlu bulundu.
Suçlamalar, Masterson’ın kariyerinin zirvesinde olduğu, 1998’den 2006’ya kadar ”Ashton Kutcher”, ”Mila Kunis” ve ”Topher Grace”in de yer aldığı ”That ’70s Show”da rol aldığı bir döneme dayanıyor.

ÖMÜR BOYU CEZA ALDI

Mahkeme eylül ayında 47 yaşındaki aktörü 2003 yılında işlediği iki tecavüz suçundan ömür boyu hapis cezasına mahkum etti. Danny Masterson, ancak hapiste 30 yıl geçirdikten sonra bir şartlı tahliyeden faydalanabilecek. Tüm bu mahkeme süreci boyunca ünlü aktöre destek veren eşi Bijou Phillips de en sonunda deyim yerindeyse havlu attı.

30 YILLIK CEZA GELİNCE BOŞANDI

Ancak Bijou Phillips, Masterson ömür boyu hapis cezası alıp hapse girer girmez hemen ona boşanma davası açtı. Phillips’in avukatı yaptığı açıklamada, “Bayan Phillips bu talihsiz dönemde kocasından boşanma davası açmaya karar verdi. Önceliği kızı olmaya devam ediyor.” demişti. ABD basını tarafından elde edilen mahkeme belgelerine göre, Phillips ayrılığın nedeni olarak “uzlaşmaz farklılıkları” gösterdi ve ayrıca eş desteği talep etti.

O GÜNLERİ ÇABUK UNUTTU

Mahkeme boyunca gözyaşı döken ve hakime eski kocasının affetsin diye mektup bile yazan ünlü oyuncu o günleri çok çabuk unuttu. Dava bitip boşandıktan sonra hem sosyla medyaya hem de dış dünyadaki hayatına hızlı bir dönüş yapan Bijou Phillips oldukça neşeli ve rahat halleriyle dikkat çekiyor.

YENİDEN DOĞMUŞ GİBİ DAVRANMAYA BAŞLADI

Danny Masterson davasıyla ilgili ateşli tartışmalar bitene kadar oldukça sıkıntılı görünen ve medyadan saklanan eski eş boşandıktan sonra adeta yeniden doğmuş gibi davranmaya başladı.

GECE EĞLENCELERİNE DÖNDÜ

Paris Hilton ve kardeşi Nicky Hilton Rothschild’la yakın arkadaş olan Bijou Phillips, onlarla birlikte gece eğlencelerine döndü.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx