Ziraat Türkiye Kupası final maçının bilet fiyatları belirlendi

Demir Küme Sivasspor ile Yukatel Kayserispor ortasında 26 Mayıs Perşembe günü İstanbul’da oynanacak Ziraat Türkiye Kupası final maçının biletlerinin 50 ile 100 lira ortasında satışa sunulacağı bildirildi.

Sivasspor Kulübünden yapılan açıklamada, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından Riva’da Ziraat Türkiye Kupası final karşılaşması için toplantı yapıldığı belirtildi.

Ziraat Türkiye Kupası final karşılaşmasında passolig kart uygulanacağının aktarıldığı açıklamada, “Sivasspor taraftarları için batı tribünün tamamı ve güney kale ardı tribünleri ayrılmıştır. Güney kale gerisi 50 lira, batı tribünü ise 100 lira olacaktır.” denildi.

Biletlerin yarından itibaren www.passo.com.tr internet sitesinden, Sivas passolig satış gişelerinden, İstanbul’da bulunan öbür passolig gişelerinden ve maç haftasında ise Atatürk Olimpiyat Stadı’ndaki passolig gişelerinden satışının yapılacağının tabir edildiği açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Bireysel pankartlar stada alınmayacaktır. Onaylanmış pankartların karşılaşma günü en geç saat 12.00’ye kadar karşılaşma güvenlik amirinin bilgisi dahilinde denetimleri yapılacak ve sonrasında stada alınacaktır. En ön sıralarda olmamak, plastik bayraklı sopa olması kaydı ile büyük bayraklar stada denetim edilerek alınabilecektir. Davul girişleri İstanbul Spor Güvenliği Şube Müdürlüğü onayı ile yapılacaktır. Sivasspor için ayrılan engelli tribün biletleri müracaat sırasına nazaran passolig uygulamasına nazaran yapılacaktır. Kulübümüze ayrılan engelli tribün koltuk sayısı 150 kişiliktir. Passolig gişelerinden engelli kartları gösterilerek biletleri tanımlanacaktır.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.