Serdar Ortaç, Gülben Ergen’i amaç aldı! Dostlar düşman olacak

Geçtiğimiz günlerde Düzce’de konser verdiği sırada sahnede düşen Gülben Ergen, baygınlık geçirmişti. Ergen’in yığılıp kaldığı yerden kalkamaması sevenlerini üzerken, bazıları ise reklam göndermesinde bulunmuştu. Tüm bunlar yaşanırken, Serdar Ortaç da sahne aldığı konserde istikrarını kaybederek yere düştü. Ortaç, düşme sırasında kendisine yardıma gelenlere ise Gülben Ergen göndermesi yaptı. Serdar Ortaç’ın düşme sırasında Gülben Ergen için söyledikleri ise toplumsal medyada gündem oldu. İşte Serdar Ortaç’ın o kelamları.

BORÇLARIYLA GÜNDEMDEN DÜŞMEYEN ORTAÇ SAHNEDE DÜŞTÜ

Eşi Chloe Loughnan ile 2019 yılında boşanan popçu Serdar Ortaç, Loughnan’un nafakayı geç alması nedeniyle konutuna icra memurlarını göndermesine isyan etmişti. Uzun müddettir MS hastalığı ile savaş veren Ortaç, borç bataklığına da düşmüştü. 15 milyon lira borç ödediğini belirten Ortaç, borçlarından ötürü albüm çıkaramadığını söyledi. Borçlarını bitirdiğini söyleyen Ortaç, sevenleri ile konserde tekrar bir ortaya geldi.

Eğlenceli anların yaşandığı konser sırasında, korkulan anlar yaşandı. Konserde istikrarını kaybeden ünlü müzikçi bir anda yere düştü. Kendisine yardım için gelen vazifelileri göndermeye çalışan Ortaç o sırada meslektaşı ve yakın dostu Gülben Ergen’e gönderme yaptı. Ortaç, kendisini kaldırmaya çalışan görevlilere, “Bırak ben Gülben miyim” yorumunda bulundu. Gülben Ergen’den şimdi bu mevzuya ait açıklama gelemezken, Ortaç’ın bu yorumu hem güldürdü hem düşündürdü.

SAHNEDE DÜŞEN ORTAÇ’TAN GÜLBEN ERGEN’E GÖNDERME

Geçtiğimiz günlerde tansiyonu düşen Gülben Ergen bir anda kendini yerde bulmuştu. İmajlar toplumsal medyaya niyet, Ergen’in yerde uzun müddet kalması kimilerinin reklam yapıyor yorumlarına maruz kaldı. Ergen’in düşme sonrası kusması da gözlerden kaçmadı. Gülben Ergen’in düşmesi uzun bir mühlet magazinde yer alırken, bir düşme de Serdar Ortaç tarafından yaşandı. Ortaç istikrarını kaybedince kendisini yerde buldu.

Düştükten sonra yardıma gelen görevlilere ise, “Düştüm abla, ne olacak ya! Ulan düştü iki dakika ne olur yani… Fakat hoş düştüm lakin… Bırak ben Gülben miyim?” dedi. Bu kelamlar sonra kendini toparlayıp davul çalmaya devam eden Ortaç’ın kelamları ise magazine bomba üzere düştü. Gözler Gülben Ergen’in ne diyeceğine döndü. Pekala siz bu hususta ne düşünüyorsunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.