Senin sonunda Diana gibi olur

By | 17 Ocak 2021

Altı yıl önce tahtı oğluna bırakan İspanya’nın eski kralı Juan Carlos (83) hakkındaki yolsuzluk suçlamaları nedeniyle ülkesinden kaçıp, Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkenti Abu Dabi’de lüks bir otelde yaşamaya başladı. Juan Carlos’un evli olmasına rağmen bir dönem birlikte olduğu eski sevgilisi, Almanya doğumlu Danimarkalı iş insanı Corinna Larsen (57) ise dünya gündemini sarsan bir iddiada bulundu.

İspanya’da eski polis şefi Jose Manuel Villarejo, ulusal istihbarat teşkilatı CNI’ın eski başkanı General Felix Sanz Roldan’ın Corinna Larsen’i “Senin sonun da İngiliz Prenses Diana gibi olur” sözleriyle tehdit ettiğini ileri sürmüştü. Roldan bu nedenle Villarejo’ya “iftira davası” açılmıştı. Corinna Larsen, İspanya’nın başkenti Madrid’de görülen iftira davasının önceki günkü duruşmasına video konferans yöntemiyle katıldı.

2008 yılından bu yana Monako’da yaşayan Corinna Larsen duruşmada şu iddialarda bulundu: “Eski kral Juan Carlos ile aşk ilişkim 2012 yılında bitti. Ama kralın ve kraliyet ailesinin ‘mali ve iş anlaşmaları’ hakkında aldığım hassas belgeler nedeniyle CNI ajanları tarafından Monako’daki ofisim basıldı.

Sosyal medya devlerine reklam yasağı kapıda

İtalya’da ‘kırmızı’ alarm

ABD korkusu Zurich Sigorta’ya geri adım attırdı

Diplomalı mesaj dünyanın en pahalı sanat eseri oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir