Seda Sayan’ın 2 aylık kocası ailesine kaçtı! Genç koca bakın ne paylaştı?

Kendisinden 26 yaş büyük Seda Sayan ile memnun bir evliliğe imza atan Çağlar Ökten’in, dolu geçen çalışma takviminden fırsat bulup Mersin’e kaçtığı sav edildi. Geçtiğimiz gün Sayan’ın ‘Kaş’ta tatil yapacağız’ açıklamasından sonra Mersin’de soluğu alan Ökten, oradan paylaşım yaptı. Evlendiğinden beri oğlunu göremediği tez edilen Ökten bakın ne yaptı?

SEDA SAYAN AYRILIK DEDİKODULARINI YALANLADI

2 ay evvel Seda Sayan ile evlenen 34 yaşındaki Müzisyen Çağlar Ökten, son vakitlerde çıkan ayrılık dedikodularına kulak asmadan eşiyle bol bol evliliğin tadını çıkarıyor. Balayını Paris’te yapan çift birinci yaz tatillerini ise Kaş’ta yapacak. Haklarında çıkan ayrılık dedikodularını eşi Seda Sayan, “Her şey yolunda. Biz iyiyiz” açıklamasıyla yalanlamıştı. Çiftin tatil yapması beklenirken Ökten’den ani bir paylaşım geldi. Mersin’e ailesinin yanında gittiği argüman edilen Ökten bakın toplumsal medya hesabından ne paylaştı?

MERSİN’DE SOLUĞU ALDI

Tatile çıkmadan evvel Mersin’e ailesinin yanına giden Çağlar Ökten, balkon fotoğrafı ile başları karıştırdı. ‘Seda Sayan ile arbede mı ettiler?’ dedikoduları çıkmaya başlarken Ökten, oğlunun fotoğrafını çekerek toplumsal medya hesabına attı. Oğlunu görmeye giden Ökten’in Mersin’de ne kadar kalacağı bilinmiyor.

İşte Çağlar Ökten’in Mersin fotoğrafı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.