PTT AVM’de Ucuz Ayçiçek Yağı Satılacak mı?

By | 9 Şubat 2021

Yağ, salça gibi temel gıdalarda meydana gelen fiyat artışı vatandaşlar tarafından tepki ile karşılanıyor. Hükümetin olaya el atacağını duyurmasının ardından PTT AVM’de ucuza yağ satılacak mı sorusunun yanıtı merak edilmeye başlandı. PTT AVM’de ürünler ucuz mu? PTT’de ucuz yağ satılacak mı? PTT AVM’de fiyatlar nasıl?

PTT AVM’DE UCUZ ALIŞVERİŞ YAPILABİLECEK Mİ?

Temel gıda ürünlerine yapılan fahiş zamlardan şikayetçi olan vatandaş ucuza alışveriş yapabilmenin yollarını arıyor. Peki PTT AVM’de ucuz ayçiçek yağı satılacak mı? 

PTT’nin sosyal tesislerinde basın mensuplarıyla bir araya gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu bu söylentilerin gerçeği yansıtmadığını ifade etti.

Hükümet bu duruma el atarken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, esnaflara çağrıda bulundu. Erdoğan, ‘Bu süreci böyle sürdürürseniz ağır cezalar sizleri bulabilir. Hakkı ile işinizi yapın, vatandaşımıza zulm etmeyin.’ dedi.

PTT’nin ucuz ayçiçek yağı satacağı iddialarını yalanlayan Bakan Karaismailoğlu, şunları ifade etti: ‘PTT’nin ucuz gıda satmak gibi bir görevi yok, işlevi belli. PTT’nin bir alt şirketi olan PTT AVM diye bir şirketi var. Normal internet siteleri gibi binlerce ürün satılıyor. Üreticiler oradan satış yapabiliyorlar.’

İLİşKİLİ HABERLER PTT'den Müjde! Başvuruyu Yapanlara 1 Yıl boyunca 600 TL Ödeme

PTT’den Müjde! Başvuruyu Yapanlara 1 Yıl boyunca 600 TL Ödeme

Bakanlıktan Ucuz Ayçiçek Yağı Açıklaması

Bakanlıktan Ucuz Ayçiçek Yağı Açıklaması

İLİşKİLİ GALERİLER ŞOK, BİM, A101 Ayçiçek Yağı Fiyatlarında Son Durum Ne?

ŞOK, BİM, A101 Ayçiçek Yağı Fiyatlarında Son Durum Ne?

PTT AVM Ucuz Alışveriş Nasıl Yapılır?

PTT AVM Ucuz Alışveriş Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir