Nejat İşler’den ‘Erşan Kuneri’ göndermesi

Direktörlüğünü Cem Yılmaz‘ın üstlendiği merakla beklenen Erşan Kuneri dizisi dijital dizi ve sinema platformu Netflix’te çıktı. Dizinin yankıları ise bir epey karışık oldu. Üretimi beğenenler kadar, eleştirenlerin sayısı da bir o kadar fazla.

Tartışamlar sürerken; ünlü oyuncu Nejat İşler, Cem Yılmaz ve Zafer Algöz’ün “Erşan Kuneri” dizisiyle ilgili toplumsal medyada tartışma yaratan açıklamalarına gönderme yapan bir tweet attı.

Antalya Sinema Şenliği’nde yaşadığı bir olayı anlatan İşler, “Buna emsal bir baş, yıllar önce Antalya Sinema Şenliği sonuçlarını beğenmeyince; ‘Biz şu kadara sinema yaptık, üç kuruşa sinema yapanlarla tıpkı kategoride değerlendirildik’ diye eziklenmişti. Aslolan öyküdür. Bunu en âlâ bilenler kıssa anlatıcılarıdır” sözlerini kullandı.

ZAFER ALGÖZ NE DEMİŞTİ?

Dizide rol alan Algöz, “Erşan Kuneri’yi resmen sıfır beklenti ile açtım ancak resmen her kısımda durdurup 1-2 dakika gülmek zorunda kaldım. 6. kısma geldim efsane nitekim. Şu ana kadar Kooperatif Kemal favori kısmım. İçinde bir tık Üzere esintisi hissettim gibi” biçimindeki bir paylaşıma “Gibi’nin bu düzeye gelmesi için 2 fırın ekmek,4 fırın da İzmir boyozu yemesi gerek” formunda cevap vermişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.