Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklanıyor!

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklanıyor!
Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklanıyor!

Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklanıyor. Milli Piyango’nun, büyük ikramiyesi 100 milyon lira olan yılbaşı özel çekilişi başladı. Milli Piyango İdaresinin Kızılay binasında noter huzurunda yapılan çekilişleri vatandaşlar da izleyebiliyor. Milli Piyango sonuçları sorgulama Habertürk üzerinden de yapılabilecek. İşte 2021 Yılbaşı Milli Piyango çekiliş sonuç heyecanı…

MİLLİ PİYANGO SONUÇLARI SAAT KAÇTA AÇIKLANACAK?

Milli Piyango’nun 100 milyon lira olan büyük ikramiyesi çekilişi saat 23:00’de yapılacak.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

Milli Piyango çekilişleri bugün saat 14:30’da çekilmeye başlandı. Çekilişler gün boyu Youtube kanalından ve millipiyangoonline.com adresinden canlı olarak takip edilebilecek. Büyük ikramiye çekilişi ise saat 23:00’da başlayacak. Kanal D ve Teve 2 kanalından canlı olarak da yayınlanacak çekilişte büyük ikramiye ve amorti rakamları belirlenecek.

İkramiye adetleri ve ikramiye bilgileri

BÜYÜK İKRAMİYE ÇEKİLİŞİ CANLI YAYIN İLE EKRANLARA GELECEK

Milli Piyango yılbaşı çekilişinde tüm çekilişler canlı yayın ile Milli Piyango TV Youtube kanalından ve internet sitesinden ekranlara gelecek. Ayrıca saat 23:00’da gerçekleşecek büyük ikramiye çekilişi heyecanı Kanal D ve Teve 2 kanallından canlı yayınla ekranlarda olacak.

GÜN BOYU MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ

millipiyangoonline.com ve Milli Piyango TV Youtube kanalından saat 14.30’da canlı yayınlanmaya başlayacak olan yılbaşı çekilişinde, büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar, çekilişe devam edilecek. Milli Piyango Yılbaşı Sonuçları 31 Aralık 2020 gecesi, çekilişten hemen sonra www.millipiyangoonline.com’da açıklanacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*