Machine Gun Kelly: Megan Fox’un mesajından sonra panik oldum ve bir film yazdım

Üç çocuğunun babası ve 11 yıllık eşi Brian Austin Green ile evliliği kötüye giden ABD’li oyuncu Megan Fox, ‘Midnight In The Switchgrass’ filminin setinde Machine Gun Kelly (MGK) ile tanışmış ve birbirlerine aşık olmuşlardı. Bu aşk için evliliğini bitirmeyi göze alan Fox, rap şarkıcı Machine Gun Kelly ile tanıştığında onun ‘ruh eşi’ olduğunu anladığını anlatmıştı.

Sosyal medyadan sık sık paylaşım yapan ikili, geçtiğimiz aylarda ise evlilik kararı almıştı. Megan Fox sevgilisinin kendisine evlilik teklifi ettiği anları paylaşıp şunları yazmıştı:

Bu kadar kısa, çılgın bir zaman diliminde birlikte yaşayacağımız acılardan habersizdik. İlişkinin bizden isteyeceği işlerden ve fedakarlıklardan habersiz ama aşk sarhoşu. Her nasılsa bir buçuk yıl sonra, cehennemde birlikte yürüdükten sonra onunla evlenmemi istedi. Ve bundan önceki her yaşamda olduğu gibi ve onu takip edecek her yaşamda olduğu gibi, evet dedim. Ve sonra birbirimizin kanını içtik.

“ÇÜNKÜ AŞK ACITIR”

Fox’a verdiği yüzüğü özelliğini bir röportajında anlatan Machine Gun Kelly, iki renkli değerli taşlardan oluşan yüzüğün aslında “diken” olduğunu ve Fox eğer bu yüzüğü parmağından çıkarmak isterse canının yanacağını söylemişti.

Machine Gun Kelly, “Bu iki halka aslında birer diken. Eğer onları parmağından çıkarırsa bu canını acıtacak. Çünkü aşk acıtır” ifadelerini kullanmıştı.

“BU BİR RİTÜEL”

Geçtiğimiz günlerde ise ikilden Megan Fox, şaşırtıcı bir açıklama yapmıştı. Glamour dergisinin İngiltere baskısı için röportaj veren Fox, nişanlısıyla zaman zaman kontrollü bir şekilde birbirlerinin kanını içtiklerini açıklamıştı.

Bunu bir ritüel olarak yaptıklarını dile getiren Megan Fox, konuyla alakalı insanların kafasında canlanan görüntüye benzer bir durum olmadığını da sözlerine eklemişti.

“KADEHLERDEN İÇMİYORUZ”

Fox, “Birbirimizin kanını içiyoruz” dediğinde kimsenin aklına “Game of Thrones” (Taht Oyunları) dizisindeki gibi kadehlerle bunu yaptıklarının gelmemesi gerektiğini belirtmişti. Ünlü oyuncu, bu durumun sadece birkaç damla kandan ibaret olduğunu dile getirmişti.

NİŞANLISI DAHA İSTEKLİ

Astrolojiye meraklı olduğunu belirten ünlü oyuncu, “Metafiziksel aktiviteler ve meditasyonlar yapıyorum. Dolunay olduğu zaman ritüeller düzenliyorum” demişti. Bu tür ritüeller için “Hadi birkaç damla kan akıtalım ve içelim” diyen Fox, nişanlısı Kelly’nin çok daha tehlikeli ve kaotik olabileceğini de sözlerine eklemişti.

KANLA DOLU KOLYELERİ DE VAR

Megan Fox ile gerçek adı ‘Colson Baker’ olan Machine Gun Kelly’nin, bazen boyunlarına birbirlerinin birkaç damla kanını içeren küçük şişe şeklinde kolyeler taktığı da biliniyor.

“ÇOK ŞAŞIRDIM”

İlişkilerine hız kesmeden devam eden çiftten Machine Gun Kelly, katıldığı bir talk şovda yeni filmi ‘Good Mourning’i tanıtırken, projesinin ilham kaynağının nişanlısı Megan Fox’tan gelen bir mesaj olduğunu paylaştı.

Kelly, mesajın doğayla ilgili olduğunu söyleyerek, “Uzun bir mesajdı, ‘Bir kuzgun geldi ve yanıma oturdu’ gibi şeyler yazmıştı” dedi ve devam etti:

Sonra, Megan uçağa binip Avrupa’ya gitti ve telefonunu yanına almadı. Çok şaşırdım, ‘Bu da ne?’ dedim. Tam ilişkimizin ciddileşmeye başladığı zamandı ve bana bu mesajı atıp gitmişti.

Rapçi, bu mesajı ilişkisi olmayan tüm arkadaşlarına gösterip, tavsiye istediğini; ve arkadaşlarının “Bu iyi değil dostum” şeklinde cevap verdiklerini söyledi.

“STÜDYONUN PARASINI HARCADIM”

Good Mourning’in yapımcılığını ve yönetmenliğini de üstlenen MGK, filmin basın işlerini yaparken bir aydınlanma yaşadığını söyledi:

Megan ile bu mesajın ve sonrasında gitmesinin ne anlama geldiği hakkında konuşmayı beklemek yerine; panik oldum, abarttım ve konuyla ilgili bir film yazdım. Tüm bu oyuncuları da dahil ettim ve stüdyonun parasını harcadım. Bunları düşününce, ‘Sadece bir hafta Megan’ın gelmesini bekleyip, bunu konuşmalıydım’ dedim.

GALAYA KATILDILAR

Geçtiğimiz haftalarda ise ikili, ‘Good Mourning’ filminin galasına katılıp, beraber kırmızı halıda yürümüştü. Galada People’a konuşan Kelly, filmde nişanlısının yönetmeni olmanın ikisi için de bir iş birliği olduğunu söylemiş ve şu ifadeleri kullanmıştı:

Karakterini hiçbir tarafa doğru çok fazla yönlendirmeme izin vermedi. ‘Bunu anladım. Bu karakterin ne olduğunu anlıyorum’ tavrındaydı. Doğaçlama yaptı ve karakteri Kennedy’ye hayat verdi. Birçok insanın filmdeki en sevdikleri karakterin de bu olduğunu söylediğini duydum.

“ONUNLA HER ZAMAN İŞ BİRLİĞİ YAPACAĞIM”

Rap şarkıcısı, “Her zaman Megan ile iş birliği yapacağım” diyerek, sözlerine, “Ona delicesine aşığım, ve aynı zamanda bir hayranıyım” şeklinde devam etmişti.

Kelly ayrıca, yakında müstakbel eşiyle birlikte filmi çekerken en sevdiği kısma da değinmiş ve birçok repliğin ilham kaynağının, Fox ile birlikte geçirdikleri gerçek yaşamları olduğunu söylemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.