Kağıthane’de cinayet: Kiracı mesken sahibini öldürdü

Kağıthane’de bir kiracı arbede ettiği mesken sahibini silahla göğsünden vurarak öldürdü.

Olay, Harmantepe Mahallesi Akın Sokağı 14/1 numarada saat 19.30 sıralarında meydana geldi.

İddiaya nazaran, 4 katlı bir binanın giriş katında kiracı olan Hamza Çıkrıkçı ile kirayı 3 katına çıkarmak isteyen mesken sahibi Şenel Tombul (55) ortasında bir müddet evvel tartışma yaşandı. Çıkrıkçı, kontratının devam ettiğini hatırlatarak kirayı artırmayacağını söyledi.

Kiracısı tarafından vurulan 55 yaşındaki Şenel Tombul kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti

Yaşanan tartışmanın akabinde Tombul kiracısından meskeni boşaltmasını istedi. Konut sahibi Tombul, bir müddet sonra, kiracısının taşınmamasına karşın daireyi diğerlerine kiralamak için harekete geçti.

Kiralık mesken arayanları daireyi görmeye çağıran Tombul ile Çıkrıkçı ortasında sık sık tartışma çıkmaya başladı.

Bu akşam yaşanan tartışma sırasında Çıkrıkçı, konutta bulunan tabancayı alarak kapısının önünde duran mesken sahibine ateş etti. Göğsüne 2 kurşun isabet eden Tombul, kanlar içinde yere yığıldı.

Ağır yaralı olarak ambulansla Seyrantepe Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılan Şenel Tombul, burada yapılan tüm müdahalelere karşın hayatını kaybetti.

Saldırının akabinde konutuna girerek kapıyı kilitleyen Hamza Çıkrıkçı, ihbar üzerine olay yerine gelen polise teslim oldu. Çıkrıkçı, sorgusu yapılmak üzere polis merkezine götürüldü.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.