Honor, 70 serisi özelliklerini paylaştı!

Honor, ay sonunda yeni bir cihaz serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor ve bu lansman etkinliğinin beklentisiyle şirket, Weibo’da bazı temel özellikleriyle ilgili yaklaşan amiral gemisi serisi hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı. Üç Honor 70 modeli olacak: Honor 70, 70 Pro ve 70 Pro+.

Her biri sırasıyla yeni duyurulan Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1, MediaTek Dimensity 8000 ve Dimensity 9000 tarafından desteklenecek. Ayrıca, tüm modeller BOE OLED ekranları kullanacak ve tümü yüksek frekanslı PWM karartmayı destekleyecek, iki Pro modeli ise LTPO dinamik yenileme oranlarını destekleyecek.

Honor, 70 serisi özelliklerini paylaştı!

Tüm Honor 70 modelleri, 54MP çözünürlüğe ve 1/1.49” sensör boyutuna ve f/1.9 diyafram lensine sahip büyük bir IMX800 kamera sensörü kullanacak. Honor, piksel gözetleme zevkimiz için bazı örnekler de sağladı. Görsellerin çoğunun öznenin arkasından gelen ışıkla çekildiğini unutmayın. Resimlerdeki filigranda “54MP Matrix Camera” yazıyor. Honor, 70’in 66W şarjı destekleyeceğini, Honor 70 Pro ve 70 Pro+’ın ise 100W’a kadar hızlı şarjı destekleyeceğini doğruladı. Honor 70 serisi, 30 Mayıs’ta Çin pazarı için tamamen tanıtılacak, ancak küresel kullanılabilirlik ile ilgili ayrıntılar henüz gelmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.