Honor 50 için ilk resmi paylaşım yapıldı

Şu sıralar hem Honor, hem de Huawei yeni amiral gemisi modelleri üzerine yoğunlaşmış durumda. Bilindiği üzere Huawei bir süre önce alt markası olan Honor’ı elden çıkarma kararı almıştı. Nitekim bu karar sonrasında Honor, Çin’de kurulan bir konsorsiyuma satıldı.

Huawei bünyesinden ayrıldıktan sonra çalışmalara sil baştan başlayan Honor bir süredir yeni amiral gemisi modeli üzerinde çalışıyordu. Honor 50 ile gelecek olan bu modelin, pek çok ayrıntısı sızdırılmış durumda. Fakat en çok merak edilen unsur, Honor 50’nin nasıl bir kamera performansına sahip olacağı. Malum söz konusu Honor olduğunda kullanıcıların beklentileri de biraz fazla oluyor.

Dilerseniz aşağıdan Honor 50 için yapılan ilk paylaşıma göz atabilirsiniz.

Görüldüğü üzere Huawei P50’de kullanılacak olan çift daireli kamera kurulumu Honor 50’de de aynı şekilde yer alıyor. Bu da bize şunu gösteriyor. Honor her ne kadar Huawei çatısı altında çıkmış olsa da hala Huawei etkisinden tam anlamıyla kurtulabilmiş değil. Keza iki markanın da geliştirdiği amiral gemisi modellerinde bu kadar benzer tasarımları tercih ediyor oluşu tesadüf olamaz. Çünkü bu tasarım çizgisi sektörde ilk defa kullanılacak.

Dolayısıyla Honor modellerinde hala Google servislerine yer verilmiyor oluşu çok da şaşırtıcı değil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir