Hangi kara yolunda çalışma var? 25 Mayıs Çarşamba kara yollarında son durum

Günü ailesiyle ya da iş için yollarda geçirecek olan vatandaşlar, kara yollarındaki son durumu merak ediyor.

Geçecekleri güzergahta çalışma olup olmadığını merak edenler, bu hususta en net bilgilere ulaşmak istiyor.

Vatandaşlar yollarda sorun yaşamamak, ya da geç kalmamak için, “Hangi kara yolunda çalışma var?” sorusunu araştırıyor.

Pekala, Hangi kara yolunda çalışma var? İşte kara yollarında son durum…

Hangi kara yolunda çalışma var?

AA’nın haberine nazaran; Kara yollarının imal, bakım ve tamirat çalışmaları sürdürülen kesitlerinde yavaş gidilmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uyulması gerekiyor. Karayolları Genel Müdürlüğü yol durum bültenine nazaran, Anadolu Otoyolu, Sapanca Kavşağı-Sakarya Kavşağı ortasında TEİAŞ’a ilişkin güç nakil çizgilerinin demontaj çalışmaları nedeniyle, iki istikametli ve 5-10 dakikalık aralıklarla denetimli trafiğe kapatılacak. Çalışmalar, gece yarısından sonra yapılacak.

Anadolu Otoyolu’nun Ankara-Bolu Vilayet Sınırı-Çamlıdere Kavşağı 18-19’uncu kilometrelerinde bulunan Tatlak Köprüsü’nde tabliye ve üstyapı tamir çalışmaları nedeniyle İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım Ankara istikametinden iki taraflı ve denetimli sağlanıyor.

TEM Otoyolu’nun Hendek Kavşağı-Gümüşova Kavşağı ortasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde her iki istikamet bölümler halinde trafiğe kapatılarak, ulaşım başka istikametlerden iki istikametli verilecek. Ankara-Niğde Otoyolu’nun Kırşehir irtibat yolu 2’nci kilometresinde yol üretim çalışmaları nedeniyle Kırşehir istikametinde sağ şerit trafiğe kapatılarak ulaşım denetimli gerçekleştiriliyor.

Burdur- Antalya yolunun Antalya istikameti 15-16’ncı kilometrelerinde yol bakım çalışması nedeniyle ulaşım tek şeritten sağlanıyor. Sinop-Samsun yolunun 94’üncü kilometresinde bulunan farklı düzeyli kavşakta, Atatürk Bulvarı yolu ayrımı (Balaç yolu) tüp içerisinde trafik ekipmanları düzenlemesi, buton çakımı ve elektrik sınırları denetimi sebebiyle yol 10.00-15.00 saatlerinde ulaşıma kapatılacak.

Çanakkale-Ezine yolunun 18’inci kilometresinde bulunan İntepe Viyadüğünde köprü genleşme derz bakım ve tamiratı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı yapılıyor. Sivas-Zara yolunun 19-25’inci kilometrelerinde üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Artvin-Erzurum yolunun 32-55’inci kilometrelerinde 15 tünel ve güzergahlarında yapılacak drenaj sistemleri paklık çalışması nedeniyle 08.00 – 17.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten denetimli sağlanıyor.

KARA YOLLARI YOL ÇALIŞMASI SORGULAMA EKRANI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.