Fenerbahçe taraftarlarından büyük ilgi! Kadıköy kapalı gişe

Fenerbahçe’de taraftarlar kombine kartlara büyük ilgi gösterdi. Hem yenileme süreci hem de genel satış döneminde yoğun bir talep oluştu. Kombine kartlar genel satışa çıktıktan sadece 2 gün sonra tükendi. İlk olarak 8 Haziran-15 Haziran arası geçen sezonki kart sahiplerine yenileme hakkı verildi. Önceki gün ve dün ise Yüksek Divan Kurulu üyeleri, kongre üyeleri ve genel satışta tüm taraftarlara sunuldu. Bu 2 günlük süre zarfında tüm kombineler tükendi. Özellikle dün uzun kuyruklar oluştu. Sabah saatlerinde başlayan satışlar 2.5 saatte bitti. Ülker Stadı önünde geceden kuyruğa giren taraftarlar kombinelere adeta hücum etti.

Kombinelerde 35 binin üzerinde satış olduğu, bu satışın 3 katı kadar da talep olduğu bildirildi. Fenerbahçe’den yapılan açıklamada da taraftarlara teşekkür edildi. 

Kulübün açıklamasında şu ifadeler kullanıldı: “2022-2023 sezonu kombine kartlarının satışları Fenerbahçemizin en büyük gücü olan taraftarımızın gösterdiği ilgi sonrasında tükenmiştir. Kombine kartların satışa başlanıldığı günden itibaren gösterdikleri ilgi için taraftarlarımıza teşekkür ederiz. Büyük taraftarımız, Fenerbahçemizin yanında olmak, inanç ve tutkuyla ilk dakikadan son saniyeye dek takımımıza destek olmak için yine omuz omuza Saracoğlu’nda olacak…

‘SAHNE BİZİM, SALDIR FENERBAHÇE!’ diyerek başlayacağımız 2022-2023 sezonunda gücünü yanımızda hissettiğimiz taraftarlarımıza, Fenerbahçemize gösterdikleri destek için teşekkür ediyor, yeni sezonda hep birlikte büyük zaferlere imza atabilmeyi diliyoruz.”

YÜZDE 100 ZAM ETKİLEMEDİ

Fenerbahçe Kulübü, bu sezon kombinelerde yüzde 100’ü bulan zamlar yapsa da taraftarlar yüksek talepte bulundu. 2022-23 sezonunda kombine bilet fiyatları şöyle oldu: Maraton Alt: 8 bin 700 TL (A-I blok), 11 bin 100 TL (B blok), 14 bin 350 TL (C-G blok), 17 bin 400 TL (D-F blok), 21 bin 750 TL (E blok), Fenerium Alt: 8 bin 700 TL (A-I blok), 11 bin 100 TL (B blok), 14 bin 350 TL (C blok), 17 bin 400 TL (D blok), Maraton Üst: 3 bin 700 TL (A-I blok), 4 bin 350 TL (B-H blok), 5 bin 900 TL (C-G blok), 6 bin 650 TL (D-E-F blok), Fenerium Üst: 3 bin 700 TL (A-I blok), 4 bin 350 TL (B-H blok), 5 bin 900 TL (C-G blok), 6 bin 650 TL (D-F blok), Kale Arkası: 2 bin 950 TL, Öğrenci: bin 475 TL.

TEPKİLER DE OLDU

Dün bazı taraftarlar ise kombine alamadıkları için stat önünde tepki gösterdi. Kuyrukta kalan ve içeri dahi giremeyen bazı taraftarlar ‘kombineler tükendi’ duyurusundan sonra sinirlendi.

SIRA ÖĞRENCİ BİLETİNDE

Kombine satışlarında en fazla mutlu olan taraftarlar öğrenciler oldu. Kale arkasında sadece bin 475 liraya satışa sunulan öğrenci kombineleri 22 Haziran-3 Temmuz arası satışa çıkacak. 

“HARKİKA BİR TEKNİK DİREKTÖR”

Yeni transfer Lincoln Henrique, FB TV’ye açıklamalar yaptı. Brezilyalı orta saha, Jorge Jesus’la çalıştığı için mutlu olduğunu belirtip, “Jorge Jesus ile çalışıyor olmaktan dolayı kendimi ayrıcalıklı hissediyorum. Gerçekten oyuncudan en iyisini çıkaran bir hoca kendisi. Jorge Jesus detaylara çok önem veriyor, mükemmeliyetçi. Hiç şüphe yok ki bu şekilde başarı gelecektir. Harika bir insan, harika bir teknik direktör” dedi.Lincoln, “Burada olduğum çok mutluyum. Bu fırsat bana verildiği için minnettarım. Takım arkadaşlarıma, hocamıza ve kendime çok güveniyorum. Bu sezon hedeflerimize ulaşabilmek için çok çalışacağız” yorumunu da yaptı.

TEŞEKKÜR MESAJI

Jorge Jesus, kombinelere büyük ilgi gösteren taraftarlara Türkçe mesaj gönderdi. Jesus, “Teşekkürler büyük Fenerbahçe taraftarı” dedi. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.