Eve Sipariş Getiren Marketler Hangileri?

By | 9 Şubat 2021

Pandemi dönemi ile beraber marketlerde online satış uygulamaları başladı. Buna göre bazı marketler internet üzerinden sipariş alıyor ve siparişleri eve kadar götürüyor. Peki eve sipariş getiren marketler hangileri? Hangi marketler eve sipariş getiriyor? Online sipariş verilebilen marketler hangileri?

EVDEN SİPARİŞ VERİLEBİLEN MARKETLER

MİGROS SANAL MARKET

Web sitesi üzerinden ya da telefonunuza indirebileceğiniz uygulaması üzerinden sipariş verebileceğiniz Migros Sanal Market’te bir süpermarkette aradığınız her şeyi bulmak mümkün. 

CARREFOURSA ONLINE

CarrefourSA Online, en çok tercih edilen sanal market uygulamalarından bir diğeri.

A101

CarrefourSA ve Migros’un aksine buradan gerçekleştirdiğiniz alışverişler size kargo ile gönderiliyor. Birkaç gün içinde siparişiniz evinize ulaşıyor ancak bazı günlerde kargolama süresi 6-7 gün sürebiliyor.

İSTEGELSİN

Ürün çeşitliliği oldukça fazla olan İstegelsin’de alışveriş sepetinizi dolduruyorsunuz ve Migros Sanal Market ya da CarrefourSA Online gibi, önünüzdeki 3 gün içinde uygun teslimat tarihi ve saatini belirleyebiliyorsunuz.

TAZEDİREKT

TazeDirekt birçok gıda ihtiyacınızın doğal ve organik seçeneklerini bulabildiğiniz ve oldukça tercih edilen bir platform. Fiyatları uygun ürünler de bulabileceğiniz Taze Direkt’in avantajı ise Türkiye’nin her yerinden sipariş verebiliyor olmanız. 

GETİR

Getir uygulaması özellikle acil ihtiyaçlarınız için en kullanışlı uygulamalardan biri. Yemek yaparken bir malzemenin eksik olduğunu fark ettiğinizde bile birkaç dakika içinde siparişiniz evinize ulaşıyuor. Bu yoğunluk sürecinde bile Getir’de birçok temel ihtiyacınızı bulabiliyorsunuz. 

YEMEKSEPETİ BANABİ

Yemeksepeti uygulamasının içindeki BanaBi üzerinden market siparişi verebilirsiniz ve tıpkı Getir’e benzeyen bir sistemle ürünlerinizi  dakikalar içinde kapınızdan teslim alabilirsiniz.

İLİşKİLİ HABERLER ePttAVM'ye Birincilik Ödülü

ePttAVM’ye Birincilik Ödülü

3 Milyonu Aşkın Kredi Kartıyla İlk Defa Online Alışveriş Yapıldı

3 Milyonu Aşkın Kredi Kartıyla İlk Defa Online Alışveriş Yapıldı

İLİşKİLİ GALERİLER ŞOK, BİM, A101 Ayçiçek Yağı Fiyatlarında Son Durum Ne?

ŞOK, BİM, A101 Ayçiçek Yağı Fiyatlarında Son Durum Ne?

PttAVM Ucuz Alışveriş Nasıl Yapılır?

PttAVM Ucuz Alışveriş Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir