Eli ve belinden bıçaklanmıştı! Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ziyaret etti

SAĞLIK Bakanı Fahrettin Koca, görevli olduğu Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde hastasının bıçaklı saldırısına uğrayan doktor Ertan İskender’i ziyaret etti.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, hastasının bıçaklı saldırısına uğrayan Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görevli ortopedi ve travmatoloji asistan doktoru Ertan İskender’i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti. Ziyaret sonrası Twitter hesabından açıklama yapan Koca, “Kendisine yapılan saldırı ile yaralanan meslektaşım Ertan İskender’i tedavi gördüğü hastanede ziyaret ettim. Durumu her gün iyiye gidiyor. Saldırıların son bulması için takibimiz sonuç alana kadar devam edecek. Sağlık çalışanlarını korumak hepimizin sorumluluğu” dedi.

Ne olmuştu?

Olay, 27 Mayıs’ta akşam saatlerinde Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin poliklinik bölümünde meydana gelmişti. Asistan doktor Ertan İskender, poliklinikte hasta muayene ettiği sırada hastaneye gelerek taşkınlık yapan Bayram N.’yi uyarmıştı. Bayram N., üzerindeki bıçağı çıkararak İskender’i elinden ve belinden bıçaklamıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir